--- texty.wz.cz --- webmaster: Pavlinka
logo - texty.wz.cz

řazení podle názvu

0-9 - A - B - C - D - E - F
G - H - CH - I - J - K - L
M - N - O - P - Q - R - S
T - U - V - W - X - Y - Z

řazení podle interpreta

0-9 - A - B - C - D - E - F
G - H - CH - I - J - K - L
M - N - O - P - Q - R - S
T - U - V - W - X - Y - Z

navigace

--- nové texty ---
--- texty na přání ---
--- pošli text ---
--- guestbook ---
--- odkazy ---

ostatní

--- spolupráce ---
--- webmaster ---
--- přidat do oblíbených ---

texty.wz.cz --- webmaster: Pavlinka :-)

ICQ number: 245087580

Jmenuju se Pavla Hořínková,
narodila jsem se 17. června 1985 v Pardubicích, kde bydlím dodnes.

V současný době studuju sociologii a žurnalistiku v Brně. Jako budoucí potenciální novinářka bych asi měla psát spisovně, ale k tomu mě zatim nikdo nedonutil (s výjimkou formálních esejů a podobnejch nesmyslů...)

O tvorbu internetových stránek sem se začala zajímat asi v druháku na gymplu, když sme dostaly (to tvrdý Y je úplně oprávněný, byly sme dívčí třída) za úkol udělat nějakou stránku. Takže moje historicky úplně první stránka byla o chovu koček, nebo něco takovýho (pro jistotu sem je ani radši nedala na net). Tvořily ji čtyři rámy uspořádaný tak pochybně nějak do kříže. V tý době sem totiž objevila kouzla framesetu, všechny nevýhody sem zaznamenala až o mnoho později. To se taky projevilo i na první podobě textů.wz.cz.

Moje první stránka publikovaná na internetu byly basnicky.webz.cz. Klidně se tam podívejte, ale už sem to asi tři roky neaktualizovala.

Už si ani nepamatuju kdy přesně vznikly texty.wz.cz, což je docela škoda... nicméně na serveru webzdarma.cz píšou, že sem si účet zaregistrovala už v roce 2000, některej den o půlnoci. To je ale podle mě docela blbost, protože o půlnoci buď někde pařim a nebo spim, určitě si neregistuju účty na webzdarma.cz :-) Osobně bych to tipla na ňákej den v roce 2002, když sem zrovna neměla nic lepšího na práci. A tak vznikly texty, od toho osudnýho dne postupně rozšiřovány asi z 50 na současných asi 1050 textů (únor 2005).

Rekonstrukce stránek do současný podoby proběhla v únoru 2005. Zmizely rámy, přibylo řazení podle interpretů. To sou asi nejzásadnější změny... V tom případě už není nic, co bych sem mohla napsat. Maximálně tak odkaz na moje osobní stránky: pavlinka.wz.cz a můj email: texty.wz.cz@seznam.cz (kdybyste chtěli něco ohledně těchhle stránek) nebo pavlinka.mala@post.cz (to je přímo na mě)

 

 

Vyskúšajte naše spodné prádlo. Bezšvové boxerky sú ideálne pre šport aj bežné nosenie. Základom každého oblečenia je pohodlie, vyskúšajte preto naše tanga i nohavičky.

Kupujete deťom často hračky? Vyskúšajte drevené hračky, ponúkame vláčiky, puzzle, stavebnice. Naše hračky rozvíjajú osobnosť dieťaťa.

Are you looking for some hotels Prague? Visit us! Come to us. We offer very cheap prague accommodation. We belong among cheapest Prague Hotels. We are looking forward to see you.

Kupujete deťom často hračky? Vyskúšajte drevené hračky, ponúkame vláčiky, puzzle, stavebnice. Naše hračkyrozvíjajú osobnosť dieťaťa.

Připadají Vám kamenná zlatnictví drahá? Přijďte k nám nakoupit šperky. Vše za přívětivé ceny, luxusní snubní prsteny, stylové hodinky, neodolatelné náušnice. Náš sortiment klenotů je opravdu veliký - nabízíme dokonce i piercing.

Nabízíme mobilní telefony všech významných značek - Nokia, Motorola, LG, Sony Ericsson, Samsung. Všechny telefony jsou nové se zárukou. Pro příjem digitálního signálu můžete zakoupit set tob box. Chcete mít volnost v kanceláři? Vyzkoušejte bezdrátové telefony. Pozemní digitální televizní vysílání - dvb-t.